Oferta pracy

Specjalista ds. Mediów Społecznościowych

FAKRO

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie zagranicznymi profilami Social Media oraz ich monitoring

  • tworzenie planów komunikacji w Social Media dla rynków zagranicznych (Facebook, LinkedIn, Instagram)

  • obsługa płatnych kampanii reklamowych Social Media (Meta Ads) oraz analiza ich efektywności, raportowanie prowadzonych działań

  • współtworzenie materiałów dla rynków zagranicznych – treści postów, relacji, zdjęć, filmów, itd.

  • prowadzenie komunikacji z osobami odpowiedzialnymi za Social Media w poszczególnych krajach z sieci FAKRO

  • prowadzenie komunikacji z agencjami odpowiedzialnymi za działania w Social Media w poszczególnych krajach z sieci FAKRO

  • raportowanie, analizowanie wyników prowadzonych działań i wdrażanie zmian na podstawie tych danych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze kampanii Social Media (Meta Ads) oraz analizie ich efektywności – warunek konieczny

  • znajomość funkcjonowania portali - Facebook, Youtube, LinkedIn, Instagram

  • znajomość bieżących trendów w Social Media, wprowadzanych zmian i aktualizacji

  • dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom C1) - praca w międzynarodowym środowisku

  • znajomość programów do tworzenia grafiki np. Canva, Gimp, Photoshop itp.

  • znajomość pakietu Microsoft Office

  • zaangażowanie, komunikatywność, kreatywność i „otwarta głowa”

  • lekkie pióro

To oferujemy

  • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku

  • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych

  • przyjazną atmosferę pracy

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych

  • dobre warunki pracy

  • wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych

  • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej

  • bonusy w okresach świątecznych

  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe

  • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO

  • możliwość pracy hybrydowej (1-2 dni tygodniowo w biurze w Nowym Sączu + praca zdalna)

  • Benefity

  • System szkoleń wdrażających oraz zawodowych

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia

  • Bonusy świąteczne

  • Dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne

  • Dostęp do biletów na wybrane wydarzenia sportowe

  • Kurs języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Wejściówki na basen

Głównym obowiązkiem Specjalisty ds. Mediów Społecznościowych będzie opracowywanie strategii oraz prowadzenie komunikacji w Mediach Społecznościowych w oparciu o realizowane kampanie marketingowe FAKRO.

FAKRO

W FAKRO naszym fundamentem są 4 wartości: ROZWÓJ, INNOWACYJNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, WIARYGODNOŚĆ.

Na co dzień stawiamy na efektywną współpracę, pielęgnujemy nasze relacje wewnętrzne i zewnętrzne, ciągle się udoskonalamy. Zapewniamy stabilne miejsca pracy oraz rozwijamy kompetencje zawodowe i osobiste naszych Pracowników.

Dołącz do Mistrzowskiego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy