Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Mediów Społecznościowych

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.O firmie

  • Osiedle Teatralne 9A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.

Osiedle Teatralne 9A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • redagowanie treści w kanałach social media

  • zarządzanie stronami i profilami

  • współpraca z redakcjami przy tworzeniu atrakcyjnego contentu

  • tworzenie angażujących grafik na potrzeby kanałów social media

  • moderowanie treści i budowanie społeczności

  • analizowanie i raportowanie

Nasze wymagania

  • miłość do social mediów :) i doświadczenie w redagowaniu kanałów społecznościowych

  • zainteresowanie bieżącymi wydarzeniami politycznymi, społecznymi i kulturalnymi

  • praktyczna znajomość narzędzi do redagowania, planowania, monitoringu i analityki działań w mediach społecznościowych

  • znajomość zewnętrznych narzędzi do analizy i monitorowania profili

  • umiejętność wizualizowania swoich pomysłów i znajomość programów graficznymi na potrzeby mediów społecznościowych (Canva, Photoshop i inne)

  • podstawowa wiedza z zakresu narzędzi do obsługi kampanii reklamowych

  • dyspozycyjność również w weekendy (dyżury)

  • kreatywność i głowa pełna pomysłów

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość realizacji własnych pomysłów i dużą samodzielność w działaniu

  • niekorporacyjną, swobodą i kreatywną atmosferę - start-up'owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy

  • fajne i przyjazne biuro, parking dla zmotoryzowanych i rowerzystów oraz niepowtarzalny urok Nowej Huty ;)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu