Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Mediów Społecznościowych

Gold Mundi Sp. z o. o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej na profilach marki

  • Tworzenie contentu, samodzielne szukanie tematów do komunikacji

  • Moderacja oraz planowanie, prowadzenie i optymalizacja kampanii reklamowych

  • Budowanie zaangażowania na portalach społecznościowych

  • Rozwój stron internetowych

  • Analiza słów kluczowych pod treści na bloga oraz kampanie reklamowe

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. rok pracy na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość platform Facebook, Instagram, TikTok, AdWords

  • Umiejętność tworzenia ciekawych i atrakcyjnych wpisów oraz treści

  • Wysokie poczucie estetyki, kultura osobista, komunikacja i otwartość

  • Samodzielność i terminowość w wykonywaniu obowiązków

  • Znajomość aktualnych trendów w social mediach

Mile widziane

  • Umiejętność korzystania z Canva, Adobe Photoshop; Adobe InDesign; Adobe Illustrator

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Doświadczenie w obsłudze stron internetowych i platform sprzedażowych

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko pracy

  • Pracę na pełen etat

  • Realny wpływ na kierunek rozwoju obszaru SM w naszej agencji

  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych

  • Świadczenia dla pracowników (np. premie uznaniowe, spotkania integracyjne)

  • Komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy

  • Pakiet benefitów

Bo liczy się wiedza, która daje efekty.

W Mundi Studio świat kręci się wokół dobrego marketingu. Jaki jest przepis na efekty w PR? Korzystanie z aktualnych danych statystycznych, wiedza ekspertów oraz nieustanne szkolenia. Parafrazując pewne słowa “my cały czas się czegoś uczymy. Zmieniający się świat każdego dnia daje nam nowe informacje, które pozwalają nam optymalizować nasze kampanie reklamowe, sposoby prowadzenia kont na mediach społecznościowych, czy zwyczajnie robić coraz lepsze grafiki. W naszym zespole mamy zarówno wspaniałych copywriterów, fotografów, grafików, jak i świetnych filmowców, montażystów, realizatorów dźwięku, a także wysokiej klasy specjalistów ds. kreowania marki i nowoczesnych rozwiązań cyfrowych. Zobacz więcej na: mundistudio.pl

Przewiń do profilu firmy