Ta oferta pracy jest nieaktualna od 178 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. mediów społecznościowych

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Szczecin

    Zakres zadań:

    • Budowanie strategii obecności w mediach społecznościowych marek będących własnością home.pl;
    • Współtworzenie oraz rozwój profilów na Facebooku, Instagramie, Twitterze, Linkedin;
    • Przygotowywanie postów oraz artykułów na Facebooku, Instagramie, Twitterze, Linkedin;
    • Opracowywanie i prowadzenie działań promocyjnych i reklamowych na w/w platformach;
    • Tworzenie i zarządzanie contentem marketingowym i promocjami na youtube;
    • Analizowanie wyników prowadzonych działań;
    • Współpraca z blogerami, vlogerami i influencerami;
    • Wyszukiwanie i proponowanie nowych kanałów dotarcia do odbiorcy;

    Wymagania:

    • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu marką poprzez media społecznościowe (marką własną lub pracodawcy);
    • Znajomość portali społecznościowych, blogów, stron internetowych oraz narzędzi marketingowych;
    • Lekkość pisania własnych tekstów;
    • Otwartość na pracę zespołową;
    • Kreatywność i innowacyjność;
    • Znajomość narzędzi analitycznych, dostępnych w portalach społecznościowych;
    • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę,
    • narzędzia niezbędne do pracy,
    • realizację ciekawych projektów,
    • prywatną opieką medyczną, dopłaty do kart sportowych i wakacji, gadżety, imprezy integracyjne i inne eventy firmowe…
    • …a poza tym mamy własna kawiarnię i mnóstwo inicjatyw wspierających naszych pracowników.