Oferta pracy

Specjalista ds. mediów społecznościowych

Instytut Adama MickiewiczaO firmie

  • Mokotowska 25, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Instytut Adama Mickiewicza

Mokotowska 25

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie działań z zakresu komunikacji działalności IAM w mediach społecznościowych Instytutu,

  • kreowanie, redagowanie tekstów w języku polskim i angielskim w mediach społecznościowych Instytutu,

  • kreowanie, redagowanie tekstów w języku polskim i angielskim przeznaczonych na stronę internetową iam.pl,

  • opracowywanie harmonogramu, zamieszczania treści oraz rekomendowanie treści i materiałów graficznych,

  • obsługę strony www.iam.pl w wersji polskiej i angielskiej,

  • aktywizowanie i moderowanie społeczności internetowych oraz poszukiwanie nowych form promocji, dobór odpowiednich kanałów mediów społecznościowych,

  • zarządzanie kompleksowymi kampaniami oraz prowadzenie profili Instytutu w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram, YouTube).

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • biegłej znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie kanałów i strony,

  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki humanistyczne,

  • znajomości narzędzi i kanałów social media oraz bieżących trendów,

  • doświadczenia w przygotowaniu treści oraz moderacji,

  • umiejętności tworzenia krótkich, angażujących treści,

  • znajomości narzędzi takich jak Manager Reklam Facebook,

  • samodzielności i kreatywności,

  • dobrej organizacji pracy i dbałości o detale.

Mile widziane

  • wiedza o polskiej kulturze i przedsięwzięciach kulturalnych w Polsce,

  • znajomość międzynarodowego rynku kultury,

  • znajomość narzędzi Google Analitics i Google Ads,

  • doświadczenie w zarządzaniu stronami internetowymi przez CMS (Drupal).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę umowę cywilno-prawną

  • dobre relacje w zespole zaangażowanych i doświadczonych specjalistów,

  • udział w projektach międzynarodowych w obszarze kultury i sztuki,

  • środowisko pracy wykorzystujące nowoczesne narzędzia i techniki.

O nas

Instytut Adama Mickiewicza jest narodową instytucją kultury, której misją jest budowa i komunikacja wymiaru kulturalnego marki Polska poprzez aktywny udział w międzynarodowej wymianie kulturalnej. Instytut zrealizował i realizuje projekty kulturalne w 70 krajach na 5 kontynentach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Rosji, Izraelu, krajach Beneluksu, Hiszpanii, Austrii, Szwecji, Francji, Niemczech, Turcji, USA, na Ukrainie, Litwie, a także w Algierii, Maroku, Indiach, Japonii i Chinach. W ramach dotychczas zrealizowanych działań IAM zaprezentował blisko 5 550 wydarzeń, które obejrzało blisko 52 miliony widzów na pięciu kontynentach. Wszystkie projekty prowadzone przez Instytut sygnowane są flagową marką Culture.pl.

Termin przesyłania aplikacji do 8 lutego 2021 roku.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy