Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. mediów społecznościowych

AB FOTO Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 2 dni
    do: 25 paź 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie strategii prowadzenia mediów społecznościowych

  • Administrowanie profilami firmowymi w mediach społecznościowych

  • Przygotowywanie, prowadzenie i optymalizacja kampanii reklamowych,

  • Pisanie tekstów reklamowych oraz przygotowywanie prostych grafik w celach reklamowych

  • Budowanie aktywnej i zaangażowanej społeczności wokół profili prowadzonych marek

  • Monitorowanie działań konkurencji w mediach społecznościowych i w Internecie

  • Analiza trendów, poszukiwanie pomysłów i niestandardowych rozwiązań

  • Współpraca z działami: sprzedaży i marketingu

  • Tworzenie raportów z prowadzonych kampanii

  • Konfigurowanie tagów śledzących w oparciu o Google Tag Manager

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość panelu administracyjnego Facebook / Instagram

  • Obeznanie w obecnych trendach social media marketingu

  • „Lekkie pióro” i nienaganna znajomość języka polskiego

  • Kultura osobista, pozytywne nastawienie i otwarcie na Klienta

  • Dobra organizacja pracy, terminowość i rzetelność

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu fanpage sklepu lub firmy

  • Znajomość zagadnień e-commerce i marketingu

  • Wyczucie estetyki i znajomość podstaw tworzenia kreacji graficznych

  • Wyobraźnia i gotowość do wdrażania własnych pomysłów

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach

  • Zdobywanie doświadczenia w stabilnej, dynamicznie działającej firmie

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze

  • Wymagane narzędzia pracy

O nas

AB FOTO Sp. z o.o. firma zajmująca się sprzedażą markowego sprzętu fotograficznego, smartfonów, laptopów, produktów gamingowych i małego AGD, posiadająca salony sprzedaży w największych galeriach handlowych poszukuje osoby na stanowisko: specjalisty ds. mediów społecznościowych.

Jeśli chcesz kreować pozytywny i profesjonalny wizerunek firmy, tworzyć bliską relację z Klientem, wdrażać własne pomysły na angażowanie fanów na Facebooku i Instagramie, współtworzyć ciekawy content i szlifować umiejętności docierania do szerokiej bazy odbiorców, to ogłoszenie dotyczy Ciebie!