Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. mediów społecznościowych

INNER VALUE sp. z o.o.

  • Wilcza 46, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wilcza 46

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • budowa społeczności w SM

  • praca z narzędziami do edycji zdjęć, obrazów i grafik – pakiet Adobe

Nasze wymagania

  • szukamy osoby z doświadczeniem w prowadzeniu social mediów korporacyjnych - Facebook, YouTube, LinkedIn, Instagram

  • doświadczenie w pracy z pakietem Adobe

  • "dobre pióro"

  • mile widziane doświadczenie w pracy agencyjnej lub współpracy agencyjnej

  • dodatkowym atutem byłaby umiejętność obsługi narzędzi do nagrań (aparat, mikrofony, lampy)

To oferujemy

  • uczestnictwo w realizacji interesujących projektów dla spółek giełdowych oraz przeprowadzających kampanie crowdfundingowe

  • perspektywy rozwoju zawodowego wewnątrz spółki

  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

O nas

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów łączących wiedzę oraz doświadczenie z różnych dziedzin. Ten mix kompetencji pozwala uwidocznić wartość naszych klientów i pomóc im rozwinąć skrzydła. Kreujemy przełomowe momenty, towarzyszymy w rzeczach wielkich, śledzimy rynek i pokazujemy, jak wykorzystać wszystkie możliwości rozwoju.

Od 2010 roku zajmujemy się relacjami inwestorskimi, tworzymy strategie, prowadzimy komunikację biznesową, kreujemy wizerunek firm i wprowadzamy naszych klientów do świata online. Pomagamy dostrzec to, czego nie widać, działamy tam, gdzie potrzeba wsparcia i robimy wszystko, aby nasi klienci wzrastali.

Doskonale wiemy, jak zwiększyć wartość spółek i przygotować je do pozyskania kapitału – o rynku inwestorskim wiemy wszystko. Towarzyszymy w debiutach giełdowych, prowadzimy komunikację biznesową i łączymy klasyczne rozwiązania z nowoczesnymi technologiami digitalowymi. Organizujemy dedykowane wydarzenia offline i online, zajmujemy się relacjami z mediami i wspieramy w sytuacjach kryzysowych. Przygotowujemy profesjonalne materiały, tworzymy serwisy www/IR i prowadzimy kanały social media.

Jeśli czujesz, że te obszary są Ci bliskie, daj nam odkryć swój potencjał. Wyślij swoją aplikację i twórz z nami rzeczy wielkie!

Powiększamy zespół i aktualnie szukamy pasjonata social mediów:

Social Media Specialist