Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. mediów społecznościowych

WYDAWNICTWO SBM sp. z o.o.O firmie

4 1005 500 / mies. (zal. od umowy)
  • Sokratesa 9
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

WYDAWNICTWO SBM sp. z o.o.

Sokratesa 9

Warszawa

Wydawnictwo książkowe o ustabilizowanej pozycji rynkowej, działające od 2004. Cały czas mamy ambicje na dalszy rozwój. Wydajemy książki z różnych dziedzin: poradniki, edukacja, lektury, książki dla dzieci, albumy.

Specjalista ds. mediów społecznościowych, obowiązki:

  • Dbałość o wizerunek marki w mediach społecznościowych (Facebook/Instagram/ LinkedIn),
  • Współtworzenie i realizacja strategii promocyjnych produktów,
  • Współpraca z grafikami,
  • Tworzenie wartościowego i chwytliwego contentu do zamieszczania w social mediach,
  • Realizacja bieżących zadań działu marketingu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu profilem w mediach społecznościowych (Facebook,  Instagram, Twitter, YouTube),
  • Dobra znajomość narzędzi i ogólna wiedza z obszaru social mediów, mile widziana obsługa TikToka,
  • Obsługa programów graficznych typu Photoshop, GIMP, Canva lub innych, umożliwiających tworzenie prostych kreacji,
  • Mile widziana umiejętność tworzenia newsletterów i znajomość programów wysyłkowych typu FreshMail, GetResponse itp.,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi marketingowych Facebook i Google, oraz znajomość podstaw tworzenia reklam tekstowych i graficznych,
  • Lekkie pióro i biegłość w posługiwaniu się językiem polskim,
  • Inicjatywa, kreatywność i samodzielność w działaniu,
  • Dobrej organizacji pracy i dbałości o szczegóły,
  • Otwartość na nowe rozwiązania technologiczne,
  • Docenimy również miłość do książek, rozeznanie w branży wydawniczej i znajomość księgarniach internetowych!

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Interesujące wyzwania zawodowe,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • wynagrodzenie oferowane netto: 3000 zł  - 4000 zł.

Ogłoszenie archiwalne