Specjalista ds. mediów społecznościowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.04.2019
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 15.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Anicar Sp. z o.o.

    Biuro projektowania wnętrz GALERIE VENIS DESING STUDIO poszukuje kandydatów na stanowisko

    Miejsce pracy: Warszawa

    Poszukujemy osoby kreatywnej, dynamicznej, ambitnej i z poczuciem humoru. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za systematyczne budowanie, angażowanie i rozwijanie społeczności naszych odbiorców.

    Zakres obowiązków:

    • bieżące prowadzenie firmowych kanałów w mediach społecznościowych,
    • tworzenie atrakcyjnych, interesujących i zwracających uwagę postów, artykułów, zdjęć, filmów itp.,
    • skuteczne promowanie marki na Facebooku, Instagramie, Pintereście i w innych mediach społecznościowych,
    • monitorowanie i budowanie zasięgu marki GALERIE VENIS w mediach społecznościowych.

    Oczekujemy:

    • doświadczenia w prowadzeniu kanałów społecznościowych (Facebook, Instagram, Pinterest itp.),
    • umiejętności tworzenia kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie,
    • łatwości pisania ciekawych tekstów,
    • umiejętności przygotowywania prostych materiałów graficznych do publikacji w mediach społecznościowych,
    • kreatywności, komunikatywności, umiejętności pracy z zespołem, dokładności i wyczucia stylu (jesteśmy firmą tworzącą designerskie wnętrza),
    • świetniej organizacji pracy, inicjatywy i samodzielności.

    Mile widziane doświadczenie zawodowe związane z branżą architektoniczną lub wnętrzarskiej.

    Oferujemy:

    • stałą pracę w przyjaznym i młodym zespołem w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość realizacji swoich twórczych pomysłów,
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykonywanych zadań.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ, w tytule maila podając nazwę stanowiska.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Anicar Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Anicar Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 168. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.