Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. mediów społecznościowych

Grupa Effectica sp. z o. o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Grupa Effectica jest agencją reklamową, która specjalizuje się w obsłudze galerii, centrów i sieci handlowych - w tym prowadzeniem stałej komunikacji na rzecz klientów w mediach społecznościowych.

Opis stanowiska:

  • Umiejętność prowadzenia firmowych kont ( fanpages)  klientów obsługiwanych przez agencję klientów na portalach Facebook, Instagram, YT,
  • Dobra znajomość zasad i rozwiązań technologicznych stosowanych przez FB i Instagram,
  • Umiejętność tworzenia contentu przy wykorzystaniu technik SEO i SEM,
  • Znajomość technik optymalizacji zasięgów organicznych i płatnych zarządzanych kont,
  • Tworzenie i optymalizacja efektywności kampanii przy użyciu Facebook Ads,
  • Samodzielne raportowanie wyników przeprowadzonych działań na podstawie Facebook Statistics,
  • Umiejętność analizy niezależnych raportów badawczych - np. Sotrender,
  • Znajomość  zasad e- marketingu,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe związane z marketingiem i komunikacją marketingową,
  • Znajomość współczesnych trendów w komunikacji galerii, centrów i sieci handlowych,
  • Bardzo dobra znajomość rynku mediów społecznościowych i panujących na nim trendów,
  • Minimum trzyletnie  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w agencji reklamowej, interaktywnej lub SM,
  • Bardzo dobra znajomość Facebook Business Manager,
  • Umiejętność prowadzenia bezpośrednich relacji w mediach społeczościowych.
  • Doświadczenie z zakresu SEO/SEM,
  • Pomysłowość, zaangażowanie i odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność w uzgodnione dni ustawowo wolne od pracy oraz w uzgodnione popołudnia i wieczory.

Oferujemy

  • Oferujemy ciekawą pracę dla prestiżowych klientów w młodym i zaangażowanym Zespole,
  • Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych efektów oraz duże możliwości rozwoju.
  • Gwarantujemy wysoką kulturę pracy pełną interesujących wyzwań i projektów.
  • Umożliwiamy pracę w systemie "home office" w uzgodnione dni tygodnia. Obecnie praca odbywa się w systemie hybrydowym.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne