Specjalista ds. medycznych baz danych – praca dodatkowa

SIGVARIS S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o dzieło
  • Specjalista (Mid / Regular)

SIGVARIS S.A.

Zleci wykonanie przeglądu literatury do ocen klinicznych wyrobów ortopedycznych marki Pani TERESA® MEDICA

Zakres zadań:

  • wykonanie krytycznych ocen istotnej i aktualnie dostępnej literatury naukowej z zakresu bezpieczeństwa, działania i właściwości konstrukcyjnych na bazie przewidzianego zastosowania wyrobów
  • wykonanie krytycznych ocen wyników dostępnych badań klinicznych

Wymagania:

  • doświadczenie w korzystaniu z medycznych baz danych
  • doświadczenie w krytycznej ocenie danych klinicznych
  • ukończenie studiów medycznych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • współpracę z nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą branży medycznej
  • współpracę na podstawie umowy o dzieło
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikuj.

W przypadku pytań prosimy o kontakt tel.: +48 503 762 229

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy