Ta oferta pracy jest nieaktualna od 273 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Medycznych

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-02-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED Spółka Akcyjna
    Ekspert w dziedzinie szczepionek i probiotyków.

    Cechują nas rozwiązania oparte na wiedzy i nowatorskie pomysły, których wynikiem są innowacyjne, oryginalne, opatentowane produkty, sprzedawane w ponad
    dwudziestu krajach.

    Obecnie do współpracy poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    Nr ref.: SM/02/2018

     OPIS STANOWISKA:

    • zarządzanie wiedzą naukową w firmie
    • opracowanie informacji o produktach, współpraca w opracowaniu materiałów reklamowych
    • opracowanie i aktualizacja systemu edukacyjno-szkoleniowego
    • wsparcie merytoryczne klienta wewnętrznego i zewnętrznego
    • opracowanie podstaw naukowych wykorzystywanych w budowaniu strategii marketingowej
    • analiza trendów i rynku farmaceutycznego
    • przygotowanie i prowadzenie prezentacji produktowych
    • reprezentowanie firmy podczas konferencji naukowych
    • współpraca z innymi działami i zespołami w firmie w procesie rozwoju nowych produktów
    • ciągłe podnoszenie kwalifikacji i kompetencji

    PROFIL KANDYDATA:

    • wykształcenie wyższe medyczne
    • mile widziana znajomość rynku/branży farmaceutycznej z zakresu szczepionek i probiotyków
    • wykształcenie i/lub doświadczenie w dziedzinie mikrobiologii lub immunologii klinicznej będzie dodatkowym atutem
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
    • umiejętność dobrej organizacji pracy i zarządzania czasem
    • wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność opracowania raportów i analiz
    • sprawne posługiwanie się pakietem MS Office
    • komunikatywność
    • nastawienie na rozwój
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • asertywność, decyzyjność, samodzielność

    OFERUJEMY:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • ambitne i odpowiedzialne zadania do realizacji
    • miłą atmosferę pracy

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego
    klikając w przycisk Aplikuj teraz.

    Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie współpracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 Poz.883)”.

    Dziękujemy wszystkim za złożone aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    bottom