Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. merchandisingu

FORMASTER S.A.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca na terenie całej Polski

  • Realizacja planów obsługi merchandisingowej u kontrahentów sieciowych na określonym terenie

  • Budowanie pozytywnych relacji z kontrahentami

  • Współpraca z firmą serwisową dbającą o ekspozycję i dystrybucję produktów

  • Budowanie i umacnianie wizerunku marki producenta

  • Przekazywanie rzetelnej i regularnej informacji z rynku

  • Wdrażanie strategii sprzedażowej i komunikacyjnej

Nasze wymagania

  • Komunikatywność

  • Umiejętność samodzielnego ustalania priorytetów zadań i zarządzania czasem pracy

  • Kreatywność we współpracy z kontrahentami

  • Zdolności manualnych

  • Elastyczność i dyspozycyjność

  • Odpowiedzialność oraz rzetelność

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Własna działalność gospodarcza/ lub chęć założenia

To oferujemy

  • Perspektywiczną współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowa współpracy B2B

  • Narzędzia pracy-samochód, paliwo, telefon oraz komputer

  • Płaca podstawowa + system premiowy

FORMASTER S.A.

Formaster Group jest polską firmą handlową działającą m.in. w branży systemów filtrujących wodę.

Poszukujemy osób zainteresowanych współpracą w zakresie obsługi handlowej kanału nowoczesnego

Przewiń do profilu firmy