Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Merchandisingu

Can Agri Spółka z o.o. Sp. k.O firmie

  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Handlowa zajmująca się dystrybucją artykułów do hodowli zwierząt.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i wdrażanie polityki Visual Merchandisingu
  • Dbanie o standardy ekspozycyjne
  • Wizytowanie sklepów wg ustalonego harmonogramu
  • Dbanie o wzorowe relacje z naszymi klientami
  • Weryfikacja dostępności produktów u klienta
  • Uzupełnienie stanów półkowych / pozyskiwaniu zamówień
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:

  • Zamieszkanie w rejonie województwa łódzkiego lub świętokrzyskiego
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Silna motywacja  i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych i trwałych relacji z klientem
  • Dobre umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

Ogłoszenie archiwalne