Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Merchandisingu

DOZ S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie powierzonymi kategoriami leków na receptę
  • tworzeniu i wdrażaniu wytycznych w zakresie optymalnej ekspozycji produktów w aptekach
  • monitorowaniu asortymentu produktów i doskonaleniu ich prezentacji w aptekach i drogeriach
  • optymalizowaniu wykorzystania powierzchni w powierzonych kategoriach produktowych
  • opracowywanie kompletnej i poprawnej dokumentacji merchandisingowej
  • wprowadzaniu zasad merchandisingu, przygotowywanie planogramów, aranżacji przestrzeni aptecznej oraz specjalnej prezentacji produktów w aptekach
  • bieżącym monitorowaniu trendów rynkowych
  • szkoleniu i inspirowanie pracowników aptek w ramach prowadzonych działań sprzedażowych i marketingowych
  • aktywnym udziale w otwarciach nowych aptek
  • ścisłej współpracy z działem handlowym i działem marketingu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu merchandisingu
  • znajomość programów do przygotowywania i zarządzania planogramami
  • połączenie znakomitych umiejętności komunikacyjnych z kreatywnością i chęcią śledzenia aktualnych trendów rynkowych
  • elastyczność i otwarte podejście do wykonywanych obowiązków
  • zamiłowanie do samodzielnego organizowania zadań
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość AutoCad
  • dodatkowym atutem będzie znajomość SpaceMan
  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • nowoczesną przestrzeń biurową w dobrej lokalizacji
  • ulubione miejsce pracy
  • atmosferę wsparcia i życzliwość
  • wysokie standardy etyczne
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • dobrą organizację pracy
  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
  • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • atrakcyjny system premiowy
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne

Specjalista ds. Merchandisingu, Warszawa