Specjalista ds. Merchandisingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Ignacego Krasickiego 35, 00-401 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.06.2019
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 25.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno - kosmetycznych.
    Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 270 sklepów.

    Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za maksymalizację sprzedaży kategorii poprzez analizę potencjału sklepów i marek oraz taki ich dobór do danej placówki, aby zmaksymalizować sprzedaż zachowując optymalny zapas i rotację.

    Opis stanowiska

    • Analiza wyników kategorii: kosmetyka kolorowa, w tym:
      - analiza sprzedaży ilościowej, wartościowej, marży oraz rotacji poszczególnych marek w poszczególnych sklepach
      - analiza potencjału sprzedażowego sklepów, marek kosmetyków kolorowych oraz rekomendacje dotyczące zmian
      - analiza danych rynkowych pod względem potencjalnego rozwoju marek,
    • Nadzór nad prawidłowością podpięć marek kosmetyki kolorowej  w systemie,
    • Monitorowanie stanu szaf kosmetyki kolorowej w drogeriach,
    • Koordynacja procesu wymian i wdrażania szaf kosmetyki kolorowej w drogeriach.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe),
    • 3 lata doświadczenia w obszarze analiz sprzedaży w obszarze FMCG,
    • Mile widziana znajomość rynku i marek kosmetyków kolorowych oraz znajomość danych Nielsena,
    • Umiejętności analitycznego myślenia oraz zdolności syntetyzowania informacji, formułowania wniosków, łączenia faktów i szukania zależności,
    • Doskonała znajomość MS Excel,
    • Dokładność, zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności za dostarczone dane,
    • Proaktywna postawa i inicjatywa,
    • Umiejętność planowania i dobra organizacja pracy,
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i otwartość.

    Naszym pracownikom oferujemy:

    stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    interesującą
    pracę pełną wyzwań,
    narzędzia
    niezbędne
    do pracy,

    rabaty pracownicze na zakupy
    w drogeriach natura,
    możliwość
    skorzystania
    z pakietu benefitów.

    Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest Natura Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Pojezierskiej nr 90A, 91 – 341 Łódź, NIP 527-001-44-28, REGON 010416589
    bottom