Ta oferta pracy jest nieaktualna od 226 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds MES

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-01-10

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Zadania:

  • Zapewnienie poprawnego działania systemu MES oraz systemów wizualizacji w Przedsiębiorstwie
  • Wdrażanie nowych inicjatyw z wykorzystaniem MES
  • Wsparcie eksperckie projektów inwestycyjnych
  • Podnoszenie kwalifikacji współpracowników

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub/i z zakresu IT (preferowana automatyka/informatyka)
  • dużym atutem będzie doświadczenie z zakresu obsługi systemów Wonderware (Platforma Systemowa, wizualizacja Intouch)
  • znajomość SQL w stopniu co najmniej średniozaawansowanym
  • znajomość podstaw programowania obiektowego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (w mowie i piśmie)
  • atutem będzie znajomość podstaw automatyki przemysłowej (sterowniki PLC)

Od kandydatów dodatkowo oczekujemy:

  • inicjatywy i umiejętności samodzielnego szukania rozwiązań
  • zaangażowania i nastawienia na osiąganie wyznaczonych celów
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • gotowości do dzielenia się wiedzą
  • konsekwencji w realizacji powierzonych zadań
  • staranności i rzetelności w wykonywaniu swoich obowiązków
  • otwartości na wprowadzanie nowych rozwiązań

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży FMCG
  • Ambitne wyzwania zawodowe
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Rozwój kariery poprzez regularny feedback i coaching
  • Miłą atmosferę pracy
  • Bogaty pakiet socjalny

Miejsce pracy:

Toruń

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się