Ta oferta pracy jest nieaktualna od 394 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. metod i systemów kwantyfikacji ryzyka

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 21.04.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    miejsce pracy: Warszawa
    numer referencyjny: PKA/115/0417

    Główne zadania:

    • opracowywanie i wdrażanie metod oraz modeli ryzyka rynkowego i płynności
    • opracowywanie dokumentacji merytorycznej i operacyjnej metod i modeli
    • czynny udział w pracach projektowych przy budowie systemu informatycznego do pomiaru ryzyka rynkowego i płynności
    • udział w administrowaniu merytorycznym systemu do pomiaru ryzyka rynkowego i płynności

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe o profilu ścisłym; preferowane kierunki: matematyka, ekonometria, metody ilościowe
    • wiedza z zakresu metod ekonometrycznych i statystycznych oraz instrumentów finansowych i produktów bankowych
    • umiejętność programowania z wykorzystaniem SAS (4GL)- mile widziane inne języki programowania
    • biegłą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • umiejętność pracy w zespole
    • sumienność, samodyscyplina oraz empatia
    • mile widziane certyfikaty z zakresu analizy ryzyka (PRM)

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w renomowanej instytucji finansowej
    • możliwość rozwoju w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych
    • atrakcyjny pakiet benefitów

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”