Specjalista w Departamencie Kontroli Procesowej Likwidacji Szkód

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku, należące do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group, poszukuje energicznych i ambitnych osób na stanowisko​:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska

    • nadzór nad przeprowadzaniem cyklicznych badań pomiaru leakagu, tj. przepłaconych odszkodowań, dla danego rodzaju szkód, poprzez kontrolę i analizę spraw zamkniętych
    • proponowanie optymalizacji i automatyzacji procesów likwidacji szkód poprzez wdrażanie usprawnień i innowacji w obszarze likwidacji szkód
    • przeprowadzanie analiz projektowych
    • współpraca przy projektach implementacyjnych mających na celu usprawnienie procesów i wzrost wydajności w obszarze likwidacji szkód.
    • rozwoju metodologii i narzędzi CFR.
    • dbałość o efektywną komunikację i zgodności działań w projekcie z przyjętymi metodykami i standardami
    • organizacja warsztatów, konsultacji i spotkań roboczych grup projektowych
    • bieżące wsparcie grup projektowych
    • wsparcie procesu raportowania portfela projektów w ramach programu doskonalenia obszaru likwidacji szkód

    Wymagania

    • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z likwidacją szkód majątkowych
    • bardzo dobra znajomość MS Excel (poziom zaawansowany)
    • doświadczenie we wdrożeniach projektowych, analizach biznesowych
    • skuteczność w realizacji zadań
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
    • umiejętność pracy w narzędziach wspierających zarządzanie projektami
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

    Oferujemy

    • ciekawą pracę w Centrali dynamicznie rozwijającej się firmy, wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych
    • możliwość rozwoju w firmie wprowadzającej innowacyjne rozwiązania na rynku ubezpieczeń
    • wsparcie managera otwartego na inicjatywę i pomysły
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
    • pracę w przyjaznej atmosferze

    Zainteresowane osoby prosimy  przesłanie  CV oraz listu  motywacyjnego
    klikając w przycisk:

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest InterRisk TU SA Vienna Insurance Group z siedzibą w Warszawie (ul. Noakowskiego 22).

    Cele przetwarzania to w szczególności: przeprowadzenie procesu rekrutacji, w tym na inne stanowiska (za zgodą).

    Przysługuje Pani/Panu prawo do: dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, wycofania zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych oraz przenoszenia danych osobowych.

    Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

    Pełna wersja klauzuli informacyjnej dostępna jest w formularzu aplikacyjnym.