Specjalista ds. Middle Office, mLeasing

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2019-03-21
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2019-04-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od nas dostaniesz:

    Kartę
    sportową
     Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny
    czas pracy

    Prywatną opiekę medyczną Dostęp
    do kursów
    LinkedIn Learning
     Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
    miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: SPE/034/0319

    Obowiązki:

    • wsparcie procesów sprzedaży świadczone dla oddziałów mLeasing
    • podejmowanie współpracy z Oddziałami ze szczególnym uwzględnieniem zadań związanych z realizacją określonego dla Oddziałów Planu Sprzedaży
    • podejmowanie współpracy z Departamentami mLeasing w zakresie realizacji częściowo przejętego procesu sprzedażowego od Oddziałów
    • wprowadzanie danych do systemów informatycznych mLeasing

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie zawodowe związane ze wsparciem sprzedaży lub czynnościami back office/asystenckimi
    • wiedza z zakresu finansów (obszar leasingu jest mile widziany)
    • znajomość aplikacji pakietu Office
    • chęć pracy zespołowej
    • umiejętność pracy pod presją czasu i z dużą ilością dokumentów
    • sumienność i dokładność
    • umiejętności negocjacyjne

    Nasza oferta:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres zastępstwa w spółce Grupy mBanku – mLeasing Sp. z o.o.
    U nas znajdziesz coś dla siebie!
    Chcesz więcej?

    mBank ostrzega:
    Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!