Ta oferta pracy jest nieaktualna od 269 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Middle Office, mLeasing

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    SPE/115/0917
    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • realizacja procesów sprzedaży w kanałach dystrybucji: mBank Detal, Vendor Pojazdy, akwizycja własna Detal w części przejętej od Oddziałów mLeasing
    • podejmowanie współpracy z Oddziałami ze szczególnym uwzględnieniem zadań związanych z realizacją określonego dla Oddziałów Planu Sprzedaży w w/w kanałach dystrybucji
    • podejmowanie współpracy z Departamentami mLeasing w zakresie realizacji częściowo przejętego procesu sprzedażowego od Oddziałów
    • wprowadzanie danych do systemów informatycznych mLeasing

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie zawodowe związane ze wsparciem sprzedaży lub czynnościami back office/asystenckimi
    • wiedza z zakresu finansów (obszar leasingu jest mile widziany)
    • znajomość aplikacji pakietu Office
    • chęć pracy zespołowej
    • umiejętność pracy pod presją czasu i z dużą ilością dokumentów
    • sumienność i dokładność
    • umiejętności negocjacyjne

    Jeśli jesteś osobą otwartą, komunikatywną, łatwo nawiązującą kontakty, a do tego systematyczną i dynamiczną - zapraszamy do aplikowania.

    Nasza oferta:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w spółce Grupy mBanku – mLeasing Sp. z o.o.
    • możliwości rozwoju zawodowego oraz dalszej nauki
    • przyjazna atmosfera pracy z poszanowaniem idei work-life balance
    • benefity płacowe oraz poza płacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, szeroki program rabatowy)

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż: 1/ mBank SA będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.), 2/ aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy mBanku SA jest publikowany na stronie internetowej www.mbank.pl

    bottom