Specjalista ds. middle office, mLeasing

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.08.2019
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 06.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od nas dostaniesz:

    Kartę
    sportową
     Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny
    czas pracy

    Prywatną opiekę medyczną Dostęp
    do kursów
    LinkedIn Learning
     Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
    miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: SPE/080/0619

    Twój zakres zadań będzie wyglądał następująco:

    • wsparcie procesów sprzedaży dla oddziałów mLeasing poprzez czynności:
      • zakładanie rachunków bankowych
      • zlecanie wycen przedmiotów
      • weryfikacja akcyzy
      • rejestracja pojazdów
    • procesowanie transakcji leasingowych przy współpracy z dostawcami i pośrednikami mLeasing
    • praca z dokumentami finansowymi klientów oraz ich weryfikacja
    • wprowadzanie danych do systemów informatycznych mLeasing

    Masz to COŚ?

    • doświadczenie zawodowe związane ze wsparciem sprzedaży lub czynnościami back office/asystenckimi
    • wiedzę z zakresu finansów (obszar leasingu jest mile widziany)
    • swobodnie pracujesz z aplikacjami pakietu MS Office
    • lubisz kontakt z ludźmi i pracę zespołową
    • zwracasz uwagę na szczegóły
    • presja czasu i duża ilość dokumentów nie są Ci straszne
    • pracujesz sumiennie i z zaangażowaniem

    Nasza oferta to zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres zastępstwa. Czeka na Ciebie biurko w centrali mLeasing przy Księdza Ignacego Jana Skorupki 5 w Warszawie.

    U nas znajdziesz coś dla siebie!
    Chcesz więcej?

    mBank ostrzega:
    Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!