1. Administratorem Państwa danych osobowych jest SPRINGOS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Kłaju 701, 32-015 Kłaj (dalej ADO). 2. W SPRINGOS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Kłaju wyznaczony został Inspektor Ochrony Danych Osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem [email protected] lub korespondencyjnie na adres: Kłaj 701, 32-015 Kłaj.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. międzynarodowego e-commerce

SPRINGOS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Czyżówka 14

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa międzynarodowych portali marketplace'owych firmy

  • Analizowanie trendów e-commerce, rynku i konkurencji

  • Tworzenie i modyfikowanie ofert produktowych i polityki cenowej produktów

  • Zarządzanie kampaniami promocyjnymi

  • Przygotowywanie raportów i analiz wyników sprzedaży i marketingu

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży e-commerce (mile widziane doświadczenie w pracy na co najmniej jednym z portali: eBay, Amazon, Cdiscount, eMAG, real/Kaufland lub pokrewnych)

  • Znajomość języka obcego pozwalająca na swobodną pracę na międzynarodowych portalach (mile widziana znajomość jednego z języków: francuski, hiszpański, włoski niemiecki)

  • Podstawowa wiedza dotycząca zagadnień marketingu i promocji w portalach e-commerce

  • Kreatywność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność, otwartość, wysoki poziom kultury osobistej

  • Sumienność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w elastycznych widełkach godzinowych, 8h od poniedziałku do piątku (do uzgodnienia)

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, wśród młodych zaangażowanych osób

  • Miłą atmosferę, otwartą i nowoczesną kulturę pracy

  • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania

  • Dostęp do szkoleń adekwatnych do zajmowanego stanowiska

  • Darmowy dostęp do kursów językowych, m.in. z j. angielskiego i j. niemieckiego z native speakerem

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Zniżki na firmowe produkty

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarach marketingu internetowego, obsługi klienta, handlu i logistyki, wsparcia procesów IT

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

SPRINGOS - firma z ponad 20 letnim doświadczeniem w sprzedaży B2C oraz B2B produktów w kategoriach: sport, rekreacja oraz dom i ogród.

Dołącz do naszego zespołu łączącego specjalistyczną wiedzę z kreatywnością oraz ciągłe doskonalenie z pasją!

Przewiń do profilu firmy

Jeśli chcesz do nas dołączyć prosimy o przesyłanie CV. Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.