Ta oferta pracy jest nieaktualna od 57 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Międzynarodowej Obsługi Klienta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SkyNet Worldwide Express jest globalną siecią kurierską, działającą w ponad 200 krajach na świecie. Jako wyłączny partner tej sieci w Polsce, X-press Couriers Sp. z o.o. realizuje szeroką gamę usług kurierskich: miejskich, krajowych i międzynarodowych.
    Jeśli interesuje Cię praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, towarzystwo młodych, samodzielnych ludzi jest dla Ciebie idealnym środowiskiem, to chętnie przywitamy Cię w naszym zespole. Tu możesz wykazać się i rozwijać w ramach naszej organizacji.

    ZOSTAŃ NASZYM PRACOWNIKIEM NA STANOWISKU:

    SPECJALISTA DS MIĘDZYNARODOWEJ OBSŁUGI KLIENTA

    Oferujemy:

    • możliwość realizacji ciekawych zadań w międzynarodowej organizacji,
    • pracę w dynamicznym środowisku, kreowanym przez wyjątkowych ludzi, pasjonatów transportu oraz ekspertów w swoich dziedzinach,
    • umowę o pracę,
    • motywujące wynagrodzenie, składające się z podstawy oraz bonusa opartego na wynikach Twoich i zespołu,

    Obowiązki, które chcemy Ci powierzyć:

    • kompleksowa obsługa przesyłek międzynarodowych,
    • utrzymywanie stałego kontaktu z zagranicznymi partnerami sieci SkyNet,
    • współpraca z podwykonawcami firmy, w tym z agencją celną oraz innymi komórkami organizacyjnymi,
    • zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy X-press Couriers, a Klientami,
    • zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klientów (w tym także kontrola terminowości dostaw).

    Cechy, którymi powinieneś się wykazać:

    • doświadczenie w obsłudze klienta oraz w spedycji krajowej i międzynarodowej,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem),
    • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
    • znajomość języka rosyjskiego,
    • dobra organizacja pracy,
    • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
    • wykształcenie wyższe,
    • znajomość zagadnień z dziedziny logistyki, obsługi celnej będzie dodatkowym atutem.

    Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym. W tytule maila prosimy o podanie nazwy stanowiska, na które Państwo aplikują.

    Pozostawiamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Uprzejmie prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.