Specjalista ds. międzynarodowej wymiany pracowników w dziale HR

WORKLIFE POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Jankowice (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, lider w swojej dziedzinie.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w organizowaniu i monitorowaniu zagranicznych pobytów pracowników (np. podróże służbowe, przeniesienia, oddelegowania)
  • Dokumentowanie poszczególnych pobytów zagranicznych
  • Kontakt z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Skarbowym, Państwową Inspekcją Pracy
  • Codzienna komunikacja w języku niemieckim i angielskim

Wymagane:

  • Znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego na poziomie min. B2 warunek konieczny
  • Doświadczenie zawodowe w HR mile widziane
  • Praca w Global Mobility bądź międzynarodowym lub krajowym payroll’u
  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)
  • Zaangażowanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • Umowa o pracę (pierwsza na 12 miesięcy, bez okresu próbnego)
  • Możliwość rozwoju i awansu wewnątrz firmy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Pełne wdrożenie do pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy