Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. międzynarodowych na rynek szwedzki

  • Szwecja
  • Specjalista
  • 29.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "Bazując na doświadczeniu budujemy stabilną przyszłość"

    Generalny Wykonawca inwestycji budowlanych, z ponad trzydziestoletnią tradycją w branży, poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa/Szwecja

    Opis stanowiska:

    • ścisła współpraca z osobą odpowiedzialną za rynek szwedzki,
    • tłumaczenie dokumentów z/na język szwedzki,
    • prowadzenie korespondencji w języku szwedzkim,
    • przygotowywanie projektów na rynek szwedzki,
    • reprezentowanie spółki przed szwedzkimi kontrahentami,
    • ścisła współpraca z kierownictwem budowy w Szwecji.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe budowlane (min. inżynier) – warunek konieczny,
    • dobra znajomość języka szwedzkiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
    • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word, PowerPoint),
    • komunikatywność, sumienność, punktualność,
    • gotowość do pracy Szwecji.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
    • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów na rynku szwedzkim,
    • możliwość rozwoju,
    • możliwość zdobycia doświadczenia wymaganego do uprawnień budowlanych,
    • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez F.B.I. TASBUD S.A. z siedzibą w Warszawie (01-981), ul. Balaton 20. Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

    Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest  F.B.I. TASBUD S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Balaton 20. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane osobowe zostaną trwale usunięte w ciągu trzech miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.