Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. "miękkiego" HR (międzynarodowa firma produkcyjna)

Essentra Packaging Sp. z o.o.O firmie

  • Tokarska 25, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Essentra Packaging Sp. z o.o.

Tokarska 25

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na wszystkich poziomach organizacji

  • Koordynowanie projektów szkoleniowych oraz rozwoju kompetencji pracowników

  • Rozwijanie narzędzi komunikacji wewnętrznej

  • Obsługa systemów wspierających procesy HR

  • Opracowywanie raportów z prowadzonych działań

  • Wspieranie procesów związanych z administracją personalną

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze HR (najlepiej w firmie o profilu produkcyjnym)

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

  • Chęć rozwoju kompetencji w obszarze administracji personalnej (zapewniamy pełne wsparcie i wdrożenie)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny

  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju umiejętności technicznych i interpersonalnych

  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw i wpływ na rozwój biznesu poprzez rozwijanie funkcji HR w organizacji

  • Program wdrożenia, który pozwoli poznać całą organizację – procesy, ludzi, standardy pracy oraz kulturę organizacyjną

  • Prywatną opiekę medyczną, karty przedpłacone, karty podarunkowe dla dzieci, dofinansowanie do nauki języków obcych oraz studiów, owoce dla pracowników, możliwość przystąpienia do programu Multisport oraz grupowego ubezpieczenia na życie

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Essentra Packaging Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Essentra, funkcjonującego na rynku międzynarodowym w różnych dywizjach. W naszym Zakładzie w Lublinie zajmujemy się produkcją opakowań kartonowych z nadrukiem oraz etykiet samoprzylepnych dla branży kosmetycznej oraz farmaceutycznej. Naszymi Klientami są renomowane marki, mające swoje zakłady na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy