Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. migracji danych

LEAP Sp. z o.o.O firmie

4 9005 750 brutto / mies.
  • Smoleńsk 29, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

LEAP Sp. z o.o.

Smoleńsk 29

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS SQL

  • MS Office

Twój zakres obowiązków

  • terminowa i dokładna migracja danych do leap,

  • uzgadnianie migrowanych danych księgowych,

  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji wewnętrznej,

  • testowanie jakości oprogramowania do przenoszenia danych,

  • pisemne raportowanie na temat migrowanych danych,

  • upewnianie się, że zestawy danych otrzymane od klienta są aktualne, kompletne i gotowe do migracji,

  • upewnianie się, że wszystkie balanse księgowe są poprawne i pasują do wyjściowej bazy danych klienta.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego, będziesz odpowiedzialny za migrację danych w oprogramowaniu w wersji angielskiej i współpracę z zespołem Transition w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii oraz Kanadzie,

  • dobra znajomość i obsługa MS SQL oraz MS Office,

  • znajomość podstaw rachunkowości,

  • zdolności analityczne do podejmowanych zadań i problemów,

  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,

  • sumienność, dokładność oraz zaangażowanie.

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe (rachunkowość, finanse) lub średnie ekonomiczne,

  • możliwość podjęcia pracy przez studentów zaocznych,

  • doświadczenie w pracy z bazami danych.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę (pierwsza umowa na 3 miesięczny okres próbny, następnie możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony)

  • niezbędne przeszkolenie, sprzęt oraz wsparcie,

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • fantastyczną atmosferę w koleżeńskim, dynamicznym zespole,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • kartę Multisport,

  • bonus rocznicowy,

  • lekcje języka angielskiego,

  • pracę w dogodnej lokalizacji,

  • parking rowerowy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • karta Multisport

LEAP jest światowym liderem w opracowywaniu i sprzedaży oprogramowania do zarządzania kancelarią prawną dla małych firm prawniczych w modelu Software as a Service (SaaS). Zatrudniamy ponad 400 osób, w oddziałach w Wielkiej Brytanii, Australii, USA oraz Kanadzie z ponad 12 000 firm prawniczych korzystających z naszego oprogramowania na całym świecie. Wraz z rozwojem firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko specjalisty ds. migracji danych, którzy chcieliby dołączyć do naszego silnie zmotywowanego i szybko rozwijającego się zespołu w Krakowie.

W naszym biurze LEAP w Krakowie zespół Transitions jest odpowiedzialny za jakość wydobywanych i przesyłanych danych ze starszych systemów zarządzania kancelarią prawną do LEAP dla klientów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV TYLKO w JĘZYKU ANGIELSKIM.