Oferta pracy

Specjalista ds. migracji danych

Symmetry Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Symmetry Sp. z o.o.

Vogla 8

Warszawa

Dołącz do zespołu software’owego Symmetry!

Tworzymy i rozwijamy dedykowane rozwiązania software’owe dla największych firm i instytucji w Polsce. Działamy w sposób zwinny i zgodny z założeniami koncepcji Lean Management. Stawiamy na pracę zespołową, świetną komunikację i profesjonalizm. Jeśli nasze zasady są spójne z Twoimi – witamy w Symmetry.

Twoje zadania:

  • uczestnictwo w projektach migracji danych między systemami klasy i skali Enterprise
  • projektowanie i planowanie procesu migracji
  • przeprowadzanie migracji danych
  • udział w testach migracji

Wymagania:

  • doświadczenie w realizacji projektów komercyjnych z obszaru migracji danych
  • podstawowa znajomość języka SQL (MS SQL Server)
  • atutem będzie znajomość narzędzi ETL, szczególnym atutem znajomość narzędzia Pentaho Data Integration

Jeśli masz wyższe kompetencje od tych, które przedstawiliśmy w naszej ofercie - nie zniechęcaj się. Znajdziemy Tobie ambitne zadania i dostosujemy Twoje wynagrodzenie adekwatnie do wartości jaką wniesiesz do naszego zespołu.

Benefity:

  • szkolenia, kursy, konferencje
  • dostęp do zaawansowanych technologii
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • parking (samochody & rowery)
  • Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • udział w ciekawych i złożonych projektach
  • imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku "Aplikuj teraz”. Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Symmetry Sp. z o.o. ul. Z. Vogla 8, 02-963 Warszawa. Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesów rekrutacyjnych przez Symmetry Sp. z o.o. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy