Oferta pracy

Specjalista ds. Migracji POS

eService Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, weryfikacja i realizacja zdalnych migracji terminali POS

  • Kontrola skuteczności przeprowadzanych migracji

  • Monitoring aktualności aplikacji zainstalowanych na terminalach POS i ich systematyczna aktualizacja

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych napływających z pozostałych komórek Spółki

  • Wdrażanie nowych wersji aplikacji płatniczych.

Nasze wymagania

  • Średnie lub wyższe wykształcenie techniczne

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość pakietu Office ( w tym Access)

  • Komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientem są Twoją mocną stroną

  • Mile widziana wiedza z zakresu terminali POS oraz systemów fiskalnych

To oferujemy

  • Rozwój w międzynarodowym środowisku

  • Prywatna opieka medyczna

  • Elastyczne godziny pracy w piątki

  • Pakiet świadczeń socjalnych, również dla Twoich bliskich

  • Karta Multisport w atrakcyjnej cenie

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Dodatkowe wolne godziny na spędzanie czasu z rodziną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Zadbaj o swój rozwój - korzystaj z międzynarodowych doświadczeń eService i Grupy EVO Payments International.

Jesteśmy liderem rynku płatności elektronicznych, dostawcą nowoczesnych i niezawodnych usług, z których korzystają klienci w Polsce i 10 krajach Europy.

Od ponad 20 lat budujemy i wdrażamy innowacyjne usługi płatnicze, tworząc dla naszych klientów przyjazny i bezpieczny świat płatności bezgotówkowych.

Nasze doświadczenie i kompetencje sprawiają, że dysponujemy unikalnymi, certyfikowanymi rozwiązaniami technologicznymi, gwarantującymi najwyższą jakość usług i serwisu.

To dzięki nim jesteśmy największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej i najchętniej wybieranym dostawcą usług płatniczych w programie Polska Bezgotówkowa.

Ty też możesz skorzystać z naszego sukcesu i wejść na ścieżkę kariery w branży fintech.

Dołącz do naszego zespołu sprzedawców, zyskaj nowe kompetencje i zadowolonych klientów.

Czekamy na Ciebie już dziś.

Przewiń do profilu firmy