Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds.Mikrobiologii

Antal Engineering & Operations O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta który jest liderem na rynku żywności poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalista ds. Mikrobiologii

Obowiązki :

  • wykonywanie badan pod kątem ich zgodności z obowiązującymi wymaganiami jakościowymi;
  • opracowywanie i nowelizacja instrukcji zgodnie z wymaganiami normy ISO 17025;
  • zapewnianie aktualności metod badawczych i ich walidację;
  • monitorowanie przebiegu prowadzonych procesów badawczych w Laboratorium Mikrobiologicznym pod kątem zgodności z obowiązującymi metodykami badań;
  • wykonywanie czynności kontrolnych i zapewnianie rzetelności zapisu uzyskanych wyników;
  • analizowanie przyczyny i proponowanie działan korygujących w sytuacji wystąpienia odchyleń i niezgodności jakościowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, mikrobiologiczne;
  • doświadczenie w pracy Mikrobiologa - min 3 lata;
  • praktyczną znajomość wymagań normy ISO 17025;
  • znajomość narzędzi LEAN;
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • a nastawienie na rezultat, dokładność, umiejętność analitycznego myślenia są twoimi cechami przywódczymi.

Nasz klient oferuje

  • pracę w międzynarodowej firmie o uznanej marce,
  • pakiet benefitów,
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji;
  • pracę w dynamicznym środowisku w otoczeniu profesjonalistów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne