Oferta pracy

Specjalista ds. mikrobiologii w dziale kontroli jakości

Laboratorium Galenowe w Olsztynie Sp. z o.o.O firmie

Laboratorium Galenowe w Olsztynie Sp. z o.o.

Spółdzielcza 25a

Dywity (pow. olsztyński)

Producent z sektora produkcji kontraktowej,
poszukuje do swojego zakładu w Dywitach osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Dywity (koło Olsztyna)

Obowiązki:

  • Przygotowywanie podłoży oraz próbek do badań,
  • Wykonywanie analiz mikrobiologicznych żywności, kosmetyków, wody,
  • Prowadzenie dokumentacji z badań mikrobiologicznych,
  • Obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych,
  • Wykonywanie badań monitoringu środowiska produkcyjnego.

Wymagania:

  • Wykształcenia kierunkowego (mikrobiologia, technologia żywności, biologia, biotechnologia),
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - min. 1 rok,
  • Umiejętności wykonywania podstawowych analiz mikrobiologicznych żywności, kosmetyków, wody zgodnie z normami ISO,
  • Umiejętności pracy w zespole oraz dobrej organizacji czasu pracy,
  • Kreatywności, odpowiedzialności oraz zaangażowania,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Wybranej osobie oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole ze wsparciem profesjonalistów,
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, kompetencji i doświadczenia zawodowego,
  • Praca w stabilnej finansowo firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Realny wpływ na rozwój firmy.

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych i art. 6 ust. 1 lit. c i art. 9 ust. 2 lit. i Rozporządzenia UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r.), prowadzonych przez Eubioco Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-797) przy ul. Klimczaka 1.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy