Oferta pracy

Specjalista ds. militaryzacji

METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.O firmie

  • ul. Wilczy Dół 5
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.

ul. Wilczy Dół 5

Warszawa

Metro Warszawskie Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dysponującym wieloletnim doświadczeniem w zakresie przewozów pasażerskich, zarządzania, organizacji i realizacji budowy. Metro Warszawskie Sp z o.o., jako podmiot prawa handlowego, którego właścicielem jest Miasto Stołeczne Warszawa, świadczy usługi przewozów pasażerskich koleją podziemną w Warszawie. Jednocześnie, jako inwestor zastępczy na zlecenie m.st. Warszawy przygotowuje i nadzoruje całość procesu inwestycyjnego przy rozbudowie stołecznego metra – największej inwestycji komunikacyjnej w stolicy i jedynej w Polsce. Swoim pracownikom oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Metro Warszawskie Sp. z o.o. prowadzi nabór pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie przy opracowywaniu i aktualizowanie dokumentów normatywnych dotyczących zadań obronnych oraz wdrażanie ich w Spółce zgodnie z uregulowaniami prawnymi w zakresie: planowania operacyjnego, militaryzacji, mobilizacji gospodarki, szkolenia obronnego.
  • Organizacja i prowadzenie współpracy Spółki z przedmiotami zewnętrznymi w realizacji zadań związanych z obronnością kraju w czasie pokoju, stanów nadzwyczajnych oraz militaryzacji przedsiębiorstwa.
  • Koordynacja działań w zakresie realizacji zadań operacyjnych z podmiotami zewnętrznymi m.in. z Komendantem Wojewódzkim Policji, Komendantem Wojewódzkim Państwowej Straży Pożarnej, Komendantem Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego oraz Wydziałem Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, Wojskowymi Komendami Uzupełnień.
  • Przydzielanie, współpraca oraz sprawowanie nadzoru nad realizacją zadań przydzielonych poszczególnym komórkom organizacyjnym Spółki w zakresie zadań dotyczących spraw obronnych i militaryzacji.
  • Nadanie przydziałów organizacyjno-mobilizacyjnych osobom, które przewiduje się powołać do służby w jednostce zmilitaryzowanej.
  • Udział w planowaniu świadczeń osobistych i rzeczowych dla Spółki jako jednostki przewidzianej do militaryzacji oraz prowadzenie dokumentacji w tym zakresie.
  • Opracowywanie dokumentacji szkoleniowej oraz przygotowanie i realizacja szkoleń, obejmujących działania podejmowane w czasie pokoju, mające na celu przygotowanie stanu osobowego załogi Spółki, w tym kadry kierowniczej i zespołów zadaniowych
    (grup operacyjnych), do realizowania zadań obronnych.
  • Szkolenie stanów osobowych pozyskanych z Wojskowych Komend Uzupełnień w celu wsparcia zadań Metra Warszawskiego Sp. z o.o.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (administracja, bezpieczeństwo, obronność lub pokrewne)
  • biegła obsługa programów z pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),
  • umiejętność samodzielnego tworzenia pism urzędowych oraz dokumentów, takich jak sprawozdania, wykazy, zestawienia, analizy, notatki służbowe,
  • komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy,
  • samodzielność i proaktywność,
  • dokładność i systematyczność.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Szkolenie i wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Miłą atmosferę pracy w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Bilet na wszystkie środki komunikacji miejskiej na 1 i 2 strefę.

Zainteresowani proszeni są o składanie aplikacji za pomocą:

Aplikacje należy składać do dnia 4 października 2020 r.

Informujemy, że kontaktować będziemy się tylko z wybranymi kandydatami,
przesłanych aplikacji nie zwracamy.

Zastrzegamy możliwość wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy