Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. modelowania danych

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SPECJALISTA DS.
    MODELOWANIA DANYCH

    poszukiwany!
    Jesteśmy dystrybutorem komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Od 28 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję w Europie i na świecie. Obsługujemy klientów z ponad 140 krajów, a dzięki nowoczesnemu magazynowi wysyłamy około 4000 paczek dziennie. Zatrudniamy ponad 700 pracowników w Polsce i spółkach zależnych.
    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków obejmuje:

    • Tworzenie modeli danych i raportów dla zespołów analitycznych;
    • Współpracę z developerami, testerami i analitykami;
    • Tworzenie specyfikacji dodatkowych źródeł danych;
    • Pracę pomiędzy biznesem a IT, ustalanie wymagań z biznesem pod kątem katalogu danych;
    • Wsparcie użytkowników analitycznych w zakresie tworzenia raportów.

    Czego oczekujemy:

    • Znajomości środowisk Business Intelligence oraz hurtowni danych;
    • Wiedzy z zakresu bazy danych w tym:
      • Znajomości języka SQL,
      • Świadomości wpływu modelu danych na wydajność raportów;
    • Chęci rozwoju w zakresie pracy z danymi;
    • Komunikatywności.

    Mile widziane:

    • Znajomość systemów firmy SAP, bazy danych HANA;
    • Znajomość języka R;
    • Znajomość języka JavaScript.

    Co oferujemy?

    Szkolenia i kursy językowe
    Pracę
    w międzynarodowym środowisku
    Integracje
    Prywatną opiekę medyczną
    Karty sportowe
    Kasę zapomogową
    Wczasy pod gruszą, karty prepaid
    Sekcje sportowe
    Parking dla rowerów
    Dofinansowanie posiłków
    Świeże owoce
    i jogurty
    I o wiele więcej...
    Pracę w międzynarodowym środowisku
    Integracje

    Kase zapomogową
    Wczasy pod gruszą
    karty prepaidowe

    Dofinansowania
    do posiłków
    Świeże owoce i jogurty
    i o wiele więcej

    Oferty zawierające CV prosimy przesłać za pomocą Aplikuj.

    W tytule wiadomości proszę powołać się na nazwę stanowiska.
    Aplikując prosimy o załączenie poniższych klauzul:
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w celu uczestnictwa w rekrutacji;
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach.
    OBOWIĄZEK INFORMACYJNY:
    1. Transfer Multisort Elektronik sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, adres: ul. Ustronna 41, 93-350 Łódź informuje, że będzie administratorem Pani/Pana danych osobowych.
    2. U administratora danych osobowych wyznaczony jest inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez email [email protected];
    3. Pani/Pana dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej; RODO) i mogą być przetwarzane w celu uczestnictwa w rekrutacji oraz, w przypadku wyrażenia stosownej zgody, również w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach;
    4. Podanie danych jest dobrowolne niemniej konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji;
    5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do w terminie do 5 miesięcy od zakończenia rekrutacji a w przypadku wyrażenia zgody na wykorzystanie danych do przyszłych rekrutacji do chwili cofnięcia zgody na wykorzystywanie danych w przedmiotowym celu;
    6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.
    7. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
    8. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych.
    9. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.