Oferta pracy

Specjalista ds. modelowania i optymalizacji procesów HR

Poczta Polska Spółka Akcyjna

Rodziny Hiszpańskich 8

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • mapowanie procesów HR w aplikacji Aris Designer i koordynowanie prac nad ich modyfikacją,

  • inicjowanie i koordynacja działań mających na celu podnoszenie jakości i efektywności procesów HR,

  • budowanie wskaźników efektywności procesów KPI oraz narzędzi do ich pomiaru i raportowania,

  • koordynacja prac nad procedurami współpracy (SLA) w obszarze HR,

  • zarządzanie i administrowanie bazą wiedzy HR w aplikacji SharePoint,

  • pomoc w tworzeniu rozwiązań wspierających działania Centrum Kadr i Szkoleń przy wykorzystaniu narzędzi dostępnych w pakiecie MS Office,

  • przygotowywanie informacji, analiz i opracowań z zakresu zadań działu, dla potrzeb decyzyjnych.

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, zarządzanie, informatyka),

  • masz doświadczenie min. 2 lata w mapowaniu i doskonaleniu procesów,

  • znasz bardzo dobrze pakiet MS Office,

  • jesteś osobą rzetelną, odpowiedzialną i sumienną w realizacji zadań,

  • potrafisz myśleć analitycznie i dobrze organizujesz swoją pracę.

Mile widziane

  • znajomość aplikacji Aris Designer oraz notacji EPC,

  • znajomość aplikacji Access, SharePoint.

To oferujemy

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,

  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,

  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,

  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,

  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,

  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,

  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,

  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!