Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. modelowania procesów bizesowych

ADOP Sp. z o.o.O firmie

  • Władysława Łokietka 5, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ADOP Sp. z o.o.

Władysława Łokietka 5

Toruń

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPMN 2.0

Twój zakres obowiązków

  • modelowanie i mapowanie procesów biznesowych i przemysłowych

  • prowadzenie analiz danych mających na celu optymalizację procesów

  • udział w opracowywaniu i weryfikacji raportów z analiz, mapowania i modelowania procesów biznesowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie modelowania procesów

  • znajomość metodyki modelowania procesów BPMN 2.0

  • znajomość narzędzi informatycznych wykorzystywanych w modelowaniu procesów

  • znajomość języka angielskiego

  • umiejętności pozyskiwania informacji o przebiegu procesu

  • umiejętności pracy w zespole

  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów

  • zdolność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i narzędzi

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stacjonarną pracę w Toruniu

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wkładu pracy

  • pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • uczestnictwo w ciekawych projektach

  • zadaniowy charakter pracy, dobrą organizację i przyjazną atmosferę