Oferta pracy

Specjalista ds.Modernizacji i Ekspansji

LewiatanO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • dostosowanie przystępujących i funkcjonujących sklepów do standardów sieci

  • pod względem wizualizacji zewnętrznej i wewnętrznej

  • nadzór nad przygotowaniem wizualizacji zewnętrznej zgodnej ze standardami sieci oraz realizacją projektu u klienta

  • aranżacja wewnętrzna sklepów franczyzowych – ocena wizualna i zwymiarowanie sklepu, inwentaryzacja techniczna/ wyposażeniowa sklepu, wykonanie dokumentacji zdjęciowej, sporządzenie projektu organizacji powierzchni handlowej i ułożenia asortymentu

  • pomoc franczyzobiorcom w optymalnym doborze asortymentu oraz zamówienie towarów u dystrybutora

  • przygotowanie i nadzór nad harmonogramem prac związanych z otwarciem nowego sklepu w sieci

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • min.2 lata doświadczenia w branży handlowej, mile widziane w innych sieciach franczyzowych

  • znajomość specyfiki branży FMCG

  • podstawowa znajomość procesów biznesowych, w tym zagadnień operacyjnych, marketingowych i handlowych w branży spożywczej

  • dobra znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office

  • praktyczna znajomość programu Corel Draw, AutoCad

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • komunikatywność, asertywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • wyobraźnia przestrzenna i kreatywność

  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy oraz ustalania priorytetów

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

  • wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników pracy

  • duży zakres samodzielności przy realizacji zadań

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • inicjatywy dobroczynne

Lewiatan

Sieć Handlowa Lewiatan jest trzecią co do wielkości siecią handlową w Polsce funkcjonującą od 1994 i największą polską siecią franczyzową. Dziś sieć Lewiatan liczy ponad 3200 placówek handlowych prowadzonych przez 2100 niezależnych przedsiębiorców.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy