Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. monitoringu egzekucyjnego

Hoist Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za masową obsługę spraw na etapie postępowania egzekucyjnego.
  • Kontrola płynności i efektywności postępowania egzekucyjnego.
  • Analizowanie spraw pod kątem podjęcia dalszych działań podnoszących odzyski lub obniżających koszty postępowania.
  • Bieżące i regularne monitowanie spraw wymagających działań.
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z organami egzekucyjnymi prowadzącymi postępowania;
  • Prowadzenie negocjacji z dłużnikami w zakresie dobrowolnej spłaty zadłużenia.
  • Nadzorowanie egzekucji z nieruchomości.
  • Procesowanie części korespondencji otrzymanej w toku postępowania egzekucyjnego.

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów i inne oddelegowane zadania.
  • Inicjatywa w zakresie optymalizacji procesów.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz umiejętność wyciągania wniosków na podstawie małych baz danych.
  • Wysokie kompetencje interpersonalne, w szczególności komunikacyjne oraz dotyczące budowania relacji.
  • Microsoft Office nie ma przed Tobą tajemnic.
  • Posiadasz przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub w Kancelarii Komorniczej przy masowej obsłudze spraw i wykształcenie prawnicze lub minimum 3 – letnie doświadczenie w przypadku braku wykształcenia prawniczego.
  • Znasz bardzo dobrze KPC, ustawę o kosztach komorniczych, ustawę o komornikach sądowych.
  • Chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – ponieważ zależy nam na bezpieczeństwie zatrudnienia naszych pracowników.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
  • Pakiet szkoleń oraz przygotowanie praktyczne.
  • Interesujące i pełne wyzwań stanowisko.
  • Prywatna opieka medyczna na terenie całej Polski.
  • Pełen pakiet benefitów: programy sportowe, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do pracy zdalnej.
  • Bezpłatna nauka języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego, ponieważ Twój rozwój jest dla nas najważniejszy.
  • Praca hybrydowa.
  • Gratyfikacja za rekomendacje – dostajesz bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość pracy hybrydowej

Hoist Polska Sp. z o.o.

Hoist Polska jest częścią grupy Hoist Finance, wiodącego partnera restrukturyzacji zadłużenia dla banków i instytucji finansowych w całej Europie. Firma działa obecnie w 11 krajach Europy zachodniej i środkowej, zatrudniając ponad 1500 pracowników. W związku z rozwojem spółki w Polsce poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. monitoringu egzekucyjnego

Specjalista ds. monitoringu egzekucyjnego, Wrocław