Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Monitoringu i Analiz Transakcji (karty)

Nest Bank S.A.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowa i kalibracja narzędzi antyfraudowych,

  • czynny udział w optymalizowaniu polityki zarządzania ryzykiem nadużyć,

  • przeprowadzanie analiz pod kątem wykrywania nowych schematów nadużyć w obrocie kartowym i rekomendowanie działań zmierzających do minimalizowania strat,

  • utrzymywanie i rozwój systemu raportów cyklicznych na potrzeby zarządzania ryzykiem nadużyć,

  • analiza aktualnych trendów fraudowych, głównie na rynku kart płatniczych,

  • analiza ad-hoc nakierowana na detekcję i prewencję nadużyć.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów (preferowane kierunki to informatyka, matematyka, statystyka, analiza danych lub ekonometria),

  • znajomość zagadnień z zakresu monitoringu ryzyka związanego z transakcjami kartowymi i płatnościami bezgotówkowymi,

  • umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i rekomendowania rozwiązań,

  • podstawowa znajomość języka zapytań SQL,

  • dobra znajomość pakietu MS Office z naciskiem na Excel,

  • komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy,

  • dokładność oraz sumienność,

  • zorientowanie na cel, terminowość wykonywania powierzonych zadań,

  • samodzielność oraz wysoka motywacja do pracy.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z produktami płatniczymi, szczególnie związanymi z obrotem bezgotówkowym.

To oferujemy

  • pracę w ambitnym i zgranym zespole,

  • dużą swobodę w działaniu,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • warunki zatrudnienia umożliwiające osiągnięcie Work Life Balance: umowa o pracę, pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, Kafeteria MyBenefit),

  • FitNest; program wellness, którego celem jest motywowanie nas do czerpania energii z drobnych rzeczy, które przekładają się na dobry nastrój i pozytywną atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej