Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. monitoringu i raportowania - Departament Audytu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

    Specjalista ds. monitoringu i raportowania Departament Audytu
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: pracuj/DAW/WAF

    Zakres zadań:

    • Monitorowanie realizacji zaleceń wydanych przez audytorów wewnętrznych, zewnętrznych oraz organy nadzorcze,
    • Administrowanie oraz kontrola jakości danych i kompletności dokumentacji poaudytowej w scentralizowanym rejestrze informatycznym,
    • Przygotowywanie cyklicznych Sprawozdań z działalności Departamentu oraz Sprawozdań z realizacji zaleceń kierowanych do Zarządu, Komitetu Audytu oraz Rady Nadzorczej Banku,
    • Organizacja posiedzeń Komitetu Audytu Rady Nadzorczej, jak również dokumentacji z posiedzeń Komitetu,
    • Koordynacja inspekcji przeprowadzanych przez zewnętrzne organy nadzorcze oraz przygotowywanie dokumentacji na potrzeby inspekcji,
    • Współpraca z biegłym rewidentem i audytorami zewnętrznymi w trakcie prowadzonych przeglądów,
    • Udział w procesie przygotowywania Mapy Ryzyka i Planu Audytu,
    • Promowanie Standardów i najlepszych praktyk audytowych,
    • Przygotowywanie komunikacji wewnętrznej w Departamencie.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, magisterskie,
    • Doświadczenie zawodowe w instytucji finansowej,
    • Umiejętność prowadzenia analiz i przygotowywania syntetycznych raportów oraz przejrzystych prezentacji,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Odpowiedzialność i konsekwentność w działaniu,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
    • Biegła znajomość pakietu MS Office (Ms Access, Ms Excel, Ms PowerPoint).

    Oferujemy:

    • Kreatywną pracę i możliwość wykazania się inicjatywą w realizacji zadań,
    • Stabilne zatrudnienie w instytucji finansowej,
    • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną i pakiet socjalny,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w ramach struktur Grupy Banku Millennium.
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom