Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. monitoringu i roszczeń

AYESA POLSKA sp. z o.o.

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu Zarządzania Kontraktem w sektorze architektury, inżynierii lądowej, przemysłowej, infrastruktury drogowej i kolejowej

Opis stanowiska:

  • Analiza formalno-techniczna roszczeń Wykonawcy robót i Konsultanta - Inżyniera Kontraktu
  • Weryfikacja Raportów Roszczeń sporządzonych przez Inżyniera Kontraktu /Konsultanta
  • Pomoc w przygotowywaniu pism i zestawień oraz innych dokumentów w zakresie spraw prowadzonych przez Zespół Kierownika Projektu
  • Przygotowywanie opinii i stanowiska Kierownika Projektu do uznania/odrzucenia w całości/części roszczeń Wykonawcy Robót/Konsultanta
  • Prowadzenie monitoringu roszczeń Wykonawcy Robót/Konsultanta/Zamawiającego i prowadzenie wymaganej sprawozdawczości wskazanej przez centralę GDDKiA
  • Przygotowywanie roszczeń Zamawiającego w stosunku do Wykonawcy robót
  • Przygotowywanie roszczeń Zamawiającego w stosunku do Konsultanta - Inżyniera Kontraktu
  • Wspieranie Zamawiającego na spotkaniach z Wykonawcą robót i z Konsultantem - Inżynierem Kontraktu
  • Przygotowanie dokumentów do kontroli zadań inwestycyjnych pod względem roszczeń oraz zmian do umów wraz z ich wstępną analizą
  • Weryfikacja projektów Poleceń Zmian, zamówień realizowanych w oparciu o Pzp pod kątem zgodności z Prawem zamówień publicznych oraz podręcznikiem „Procedury beneficjenta projektów Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko dla GDDKiA POIiŚ 2041 - 2020" i Warunkami Kontraktu
  • Wspieranie Zamawiającego na spotkaniach w Centrali GDDKiA

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu drogowym/mostowym/budowlanym
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze prowadzenia lub rozliczania  projektów infrastrukturalnych (drogi, mosty, koleje)
  • Znajomość warunków kontraktowych FIDIC, ustawy Prawo Budowlane, Kodeksu Cywilnego, Kodeksu Postępowania Administracyjnego, ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office oraz programów poczty elektronicznej
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • Pakiet sportowy

Ogłoszenie archiwalne