Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. monitoringu

NATEK POLAND

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • PHP

  • Pearl

  • Zabbix

O projekcie

Dołącz do NATEK wspierając projekty dla cenionej instytucji w branży bankowości. Projekty dotyczą rozwoju obszaru monitoringu sieciowego. Pracuj w metodologii SCRUM i stawaj przed wyzwaniami projektowymi, dysponując nowoczesnymi technologiami i narzędziami.

Twój zakres obowiązków

  • Administracja i utrzymanie systemów monitoringu sieci teleinformatycznej (HP OpenView/ Micro Focus/ Network Node Manager / Zabbix/ Prime / LiveAction)

  • Bieżąca weryfikacja nowych incydentów, nadawanie im priorytetów i tworzenie korelacji

  • Tworzenie map/dashboardów stałych oraz na żądanie przedstawiających stan sieci w różnych obszarach

  • Konfiguracja reguł alertowania w oparciu o machine learning oraz badanie anomalii

  • Automatyzacja procesów obsługi incydentów oraz integracja z systemami SD

  • Patch management systemów będących pod opieką

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • 2 + lat doświadczenia zawodowego w administrowaniu i utrzymaniu systemów monitoringu teleinformatycznego (HP OpenView/ Micro Focus/ Network Node Manager / Zabbix/ Prime/ LiveAction)

  • Doświadczenie w administrowaniu systemami wspomagającymi monitoring: Kibana, Elasic Search, Grafana, Syslog

  • Znajomość języków skryptowych: Python, PHP, Pearl

  • Znajomość podstawowych mechanizmów działania sieci: TCP/IP, routing, switching, segmentacja sieci, DNS, SMTP

  • Znajomość technologii sieciowych: IWAN, SDA, ACI, MPLS, DWDM, VPN

  • Znajomość systemów operacyjnych: Linux/Unix, Windows Serwer

Mile widziane

  • Wyższe wykształcenie informatyczne

  • Certyfikat CCNA

To oferujemy

  • Długofalową współpracę opartą o nasze wartości: edukacja, partnerstwo i odpowiedzialność

  • Pracę w projektach dedykowanych dla największych marek na świecie z sektora finansowego i telekomunikacyjnego

  • Możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowych środowisku i rozwoju w projektach realizowanych w Polsce, lub innych krajach: Słowacja, Czechy, Bułgaria

  • Pracę w nowoczesnym środowisku z innowacyjnymi technologiami

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy 100% zdalnej

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport lub My Cafeteria

  • Ubezpieczenie na życie

  • NATEK loyalty Club

  • Możliwość dołączenia do społeczności odpowiedzialnej społecznie i uczestniczenia w inicjatywach firmowych

  • Dla kontraktorów - uprawnienie do 23 dodatkowych dni świadczenia usług w roku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

Opierając się na wspólnych wartościach naszej firmy - odpowiedzialności, wiedzy i partnerstwie - misją NATEK jest dostarczanie wysokiej jakości usług outsourcingowych i konsultingowych IT w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Od 2004 roku nasi pracownicy uczestniczą w projektach dla naszych partnerów z całego świata w najważniejszych branżach, w tym w finansach i ubezpieczeniach, telekomunikacji, infrastrukturze IT. NATEK posiada biura w Polsce, Bułgarii, Czechach i na Słowacji, a dzięki zespołowi ponad 500 ekspertów, w tym kierowników projektów, programistów i administratorów, jesteśmy w stanie skutecznie wspierać naszych partnerów.

Przewiń do profilu firmy