Oferta pracy

Specjalista ds. Monitoringu Modeli Ryzyka

ING Tech Poland

  • Zajęcza 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Zajęcza 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • testowanie modeli AIRB/IFRS9

  • przygotowanie raportów monitoringowych

  • rozwój i automatyzacja standardów monitoringu

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie ilościowe,

  • Znasz regulacje IRB/IFRS9,

  • Zwracasz uwagę na detale,

  • Potrafisz stosować testy statystyczne w praktyce,

  • Potrafisz zaprezentować efekty swojej pracy.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych,

  • Znajomość technik ekonometrycznych,

  • Certyfikaty FRM/PRM/CFA/CQF.

  • Umiejętności analityczne,

  • Zdolność komunikacji po angielsku na różnych poziomach seniority,

  • Samodzielność i proaktywność,

  • Zdolność krytycznego myślenia.

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój,

  • Certyfikacje i transfer wiedzy

  • Najnowsze technologie

  • Międzynarodowe projekty

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Informacje o Zespole:

Monitoring modeli ryzyka to jeden z najważniejszych obszarów działalności warszawskiego RiskHubu. Jako członek tego zespołu będziesz miał realny wpływ na jakość modeli ryzyka stosowanych w całej grupie ING, a przez to na wysokość kapitału w grupie. Oferowana rola to świetna okazja do zdobycia doświadczenia w pracy z modelami ryzyka w globalnym środowisku. W ING Tech Polska i grupie ING kierujemy się podejściem i mentalnością Agile. W naszej codziennej pracy używamy elastycznych frameworków, takich jak Scrum i Kanban. Jesteśmy innowacyjni i ufamy ludziom, z którymi pracujemy. Szeroka autonomia, jaką posiadają nasi pracownicy, stymuluje motywację i kreatywność, co pozwala nam na dostosowanie się do zmieniających się wymagań partnerów biznesowych. Małe jednostki zwane zespołami stanowią rdzeń naszej organizacji. Mają one jasną wizję produktów, samodzielnie pokonują wyzwania i w oparciu o współpracę zespołową wypracowują najbardziej elastyczny i efektywny sposób pracy.