Oferta pracy

Specjalista ds. Monitoringu Należności

BAN-FOOD sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

BAN-FOOD sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Za Ogrodem 53

Kraków

Firma Ban-Food istnieje na rynku od 1990 r. W ostatnich latach prężnie się rozwijamy i poszerzamy rynek zbytu. Zajmujemy się dystrybucją produktów spożywczych oraz obsługą gastronomii. Poszukujemy ambitnych ludzi dążących do rozwoju i osiągania coraz to wyższych celów. Na ten moment poszukujemy osoby na stanowisko do działu windykacji.

Zakres obowiązków:

  • Kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami
  • Monitoring należności i kontrola rozrachunków
  • Współpraca z Zespołem Sprzedaży
  • Współpraca z Biurem Rachunkowym w celu uzgodnienia sald kontrahentów
  • Przygotowanie raportów oraz zestawień dla przełożonego

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zdolności komunikacyjne
  • Znajomość technik negocjacyjnych
  • Systematyczność i dotrzymywanie terminów
  • Mile widziane osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz Multisportu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
lub o kontakt telefoniczny.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy