Oferta pracy

Specjalista ds. monitoringu systemów IT dla studenta

ASTEK Polska

3 5003 600 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

- Monitorowanie środowisk – Zabbix,

- Monitorowanie urządzeń LAN/WAN,

- Monitorowanie autoryzacji ONLICE kart płatniczych,

- Monitorowanie stanu łącza DWD. Całodobowo,

- Monitorowanie zapisów z konsoli Symantec,

- Monitoring drzwi w DRC. Tygodniowo,

- Weryfikacja dokumentów niezadekretowanych,

- Weryfikacja wysyłki wyciągów OB,

- Raporty z zamknięcia dnia/miesiąca/roku

Nasze wymagania

- Status studenta (ponieżej 26 r. życia), SZANSA NA ZDOBYCIE PIERWSZEGO DOŚWIADCZENIA W BRANŻY IT, Mile widziana podstawowa znajomość branży IT

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Szansa na zdobycie doświadczenia w branży IT

Stawka:3500-4000 brutto na UZ (dla osób ze statusem studenta i poniżej 26 roku życia)

Pracownik pracuje na zmianie i pilnuje monitoringu systemów (na monitorach)

Praca 24/7 na 3 zmiany, zwykle zmiana ma 8h. (Mozliwość dopasowania grafiku do zajęć)

Lokalizacja: Poznań ul. Szarych Szeregów 23aStart od zaraz, praca długofalowa, UZ

Przewiń do profilu firmy