Specjalista ds. monitorowania bezpieczeństwa IT (SOC)

ALIOR BANKO firmie

  • Łopuszańska 38c, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 26 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie systemami cyberbezpieczeństwa banku,

  • tworzenie i rozwijanie nowych narzędzi monitoringu cyberbezpieczeństwa banku,

  • tworzenie nowych scenariuszy detekcji zagrożeń ukierunkowanych na bank i naszych klientów,

  • udział w obsłudze i analizach zdarzeń bezpieczeństwa ukierunkowanych na bank i naszych klientów.

Nasze wymagania

  • interesujesz się zagadnieniami cyberbezpieczeństwa;

  • posiadasz administratorską znajomość systemów Linux i Windows,

  • potrafisz identyfikować i monitorować niepożądane aktywności w systemach operacyjnych,

  • potrafisz pisać skrypty bash, python i powershell,

  • masz doświadczenie w zarządzaniu rozwiązaniami cyberbezpieczeństwa,

  • masz doświadczenie w posługiwaniu się systemami SIEM (mile widziane),

  • jesteś osobą samodzielną i potrafisz automatyzować pracę,

  • masz zamiłowanie do wyzwań i dążysz do ich realizacji.

To oferujemy

  • pracę w zespole specjalistów cyberbezpieczeństwa w nowoczenym banku i w środowisku nowoczesnych technologii,

  • umowę o pracę,

  • premię uzależnioną od wyniku banku oraz realizacji Twoich celów,

  • dodatkowe wynagrodzenie w przypadku podejmowania dyżurów telefonicznych,

  • elastyczne godziny i warunki pracy,

  • brak dress code,

  • realny i widoczny wpływ na kształt i bezpieczeństwo nowych innowacyjnych usług i systemów,

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,

  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje