Oferta pracy

Specjalista ds. Monitorowania i Prewencji Nadużyć

Grupa OLX sp. z o.o.O firmie

7 000‐10 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Do nowego obiecującego start-upu z branży motoryzacyjnej, 321 Sprzedane tworzonego przy współpracy z Otomoto poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Monitorowania i Prewencji Nadużyć z wysokimi zdolnościami analitycznymi.

Zadania:

  • Analiza i przeciwdziałanie nadużyciom zewnętrznym oraz podejmowanie działań prewencyjnych
  • Analiza potencjalnych nadużyć wewnętrznych i prowadzenie postępowań w celu ustalenia stanu faktycznego dotyczącego badanego zdarzenia
  • Analiza zgromadzonych dokumentów pod kątem identyfikacji zdarzeń naruszających regulacje wewnętrzne i powszechnie obowiązujące przepisy prawa
  • Udział w definiowaniu i modyfikacji procesów oraz procedur celem minimalizacji nadużyć
  • Tworzenie raportów z przeprowadzonych postępowań wyjaśniających

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie
  • Doświadczenie w prewencji i detekcji nadużyć
  • Wysokie zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków i rekomendowania rozwiązań
  • Umiejętności identyfikowania potencjalnych scenariuszy nadużyć
  • Dobra organizacja pracy
  • Dokładność i samodzielność w działaniu
  • Dociekliwość w rozwiązywaniu problemów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 7000 -10000 PLN brutto + premia roczna
  • Praca na pełen etat w nieformalnym środowisku w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport i wiele innych)
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur firmy
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy