Specjalista ds. Monitorowania Procesów

  • Szczawno-Zdrój, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 17.11.2017
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 17.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

KRUK to zespół z pasją, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz ambitnych projektach (również międzynarodowych), dzięki czemu Grupa KRUK nieustannie się rozwija.

W związku z ciągłym rozwojem Grupy Kapitałowej KRUK poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Monitorowania Procesów w Contact Center
Miejsce pracy: Szczawno-Zdrój
SDMPCC/11/2017
OPIS STANOWISKA:
  • Monitoring, kontrola w ramach Działu Rozwoju i Wsparcia Procesów Contact Center oraz analiza efektywności podejmowanych działań
  • Uczestniczenie w audytach wewnętrznych na zlecenie określonych komórek organizacyjnych KRUK S.A.
  • Współudział przy tworzeniu nowych projektów/procedur
  • Reprezentacja Obszaru w projektach innych komórek organizacyjnych Grupy KRUK
  • Zarządzanie ryzykiem operacyjnym w Departamencie Contact Center
  • Raportowanie z podejmowanych działań
  • Wspieranie spółek zagranicznych Grupy KRUK w zakresie transferu know-how.

OCZEKUJEMY:
  • Sprawnego posługiwania się narzędziami pakietu Microsoft Office
  • Umiejętności analizowania danych i informacji
  • Umiejętności organizacji pracy własnej
  • Asertywności
  • Skrupulatności, dokładności
  • Samodzielności oraz odpowiedzialności za podjęte decyzje

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego
  • znajomość procesów realizowanych w Contact Center
  • Doświadczenie w kontroli procesów lub kontroli jakości

OFERUJEMY:
  • Interesującą pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju zawodowego
  • Możliwość wpływu na optymalizację procesów na Contact Center
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń socjalnych ( prywatna opieka medyczna LUXMED, karta Multisport)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się