Oferta pracy

Specjalista ds. Monitorowania Zgodności

Bank Millennium S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie procesu monitorowania zmian w przepisach prawa i standardach rynkowych

  • Nadzór nad monitorowaniem zgodności regulacji wewnętrznych Banku

  • Koordynowanie, a także weryfikowanie przeprowadzanych przez jednostki organizacyjne Banku analiz luk w zakresie zgodności z regulacjami zewnętrznymi

  • Uczestnictwo w usystematyzowanej ocenie ryzyka braku zgodności

  • Monitorowanie relacji z regulatorami (m.in. poprzez analizę korespondencji z regulatorami)

  • Wsparcie w zakresie przygotowywania sprawozdawczości z działań Departamentu

  • Współudział w rozwoju narzędzi służących do realizacji zadań Departamentu

  • Utrzymywanie rejestrów związanych z działaniami przeprowadzanymi przez Departament

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w bankowości w obszarze zapewnienia zgodności (compliance), zarządzania ryzykiem, kontroli wewnętrznej lub audytu

  • Dobra znajomość przepisów prawa i standardów rynkowych dot. sektora bankowego

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i proponowania rozwiązań

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki finansowe

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w obszarze zapewnienia zgodności (compliance)

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę

  • Możliwość współpracy z wieloma jednostkami organizacyjnymi Banku

  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

Bank Millennium S.A.

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne

spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.

Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.