NUCTECH WARSAW COMPANY LIMITED SP.Z O.O.

Specjalista ds. montażu elektroniki

NUCTECH WARSAW COMPANY LIMITED SP.Z O.O.O firmie

  • Kobyłka

    Kobyłka, mazowieckie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 18 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Montaż oraz testy urządzeń elektronicznych

  • Lutowanie elementów elektronicznych

  • Proponowanie środków usprawniających proces / produkt

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i jakościowej

  • Realizacja planu produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenia minimum średniego technicznego, preferowane wyższe inżynierskie (elektronika, elektrotechnika, mechatronika lub pokrewne)

  • Doświadczenia przy montażu elementów elektronicznych

  • Znajomości zagadnień z dziedziny elektroniki, elektrotechniki

  • Bardzo dobrze rozwiniętych zdolności montażowych / manualnych

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym

  • Biegła znajomość języka polskiego

  • Mile widziane uprawniania SEP do 1 kV.

  • Mile widziana umiejętność posługiwania się sprzętem laboratoryjnym

To oferujemy

  • Umowę o pracę (godziny pracy 8:00-16:00)

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracę w zgranym zespole

  • Zatrudnienie w firmie z kapitałem zagranicznym wykorzystującej innowacyjne rozwiązania

  • Stabilność zatrudnienia i rozwój zawodowy w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o. działa w Polsce blisko 15 lat. Jesteśmy częścią chińskiego koncernu działającego w branży high-tech. Nasza firma jest producentem systemów oraz urządzeń służących do kontroli bezpieczeństwa, opartych na technologii obrazowania rentgenowskiego. Nasze urządzenia skanujące znalazły szerokie zastosowanie między innymi w kontroli celnej, lotnictwie oraz produkcji przemysłowej.

Przewiń do profilu firmy